Kariera

Oferty pracy 2018-06-18T09:57:31+00:00
AMK Kraków S.A.

Oferty pracy

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynieryjną należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w sektorze przemysłowym i energetycznym. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Budowy.

Opis stanowiska:

  • zorganizowanie i kierowanie budową zgodnie z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami, w tym techniczno-budowlanymi oraz przepisami BHP
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy i nadzór nad jakością wykonanych robót
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego
  • zgłoszenie obiektu budowlanego do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy oraz uczestniczenie w czynnościach odbioru
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy kierowników robót Podwykonawców, w zakresie wykonywania zadao zgodnie z dokumentacją techniczną i obowiązującymi procedurami
  • odpowiedzialnośd za realizację umów zgodnie z dokumentacja techniczną i obowiązującymi przepisami
  • współpraca z innymi działami Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
    uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
  • praca z dokumentacją techniczną, ogólna wiedza techniczna
  • znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9000 i 14000)
  • doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji powykonawczej na budowie
  • doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzaniu pracownikami
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność, kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny wymiar czasu pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia wiedzy
  • pracę w stabilnej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@amk.krakow.pl

Prosimy o zapoznanie się z informacją – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku, o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2018 poz. 1000).

1. Wysyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie przez AMK Kraków S.A. Twoich danych osobowych, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownika Budowy.
2. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
3. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwośd udziału w rekrutacji.
4. W każdym czasie możesz cofnąć udzieloną zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@amk.krakow.pl co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.