Kariera

Oferty pracy2019-07-26T10:08:16+00:00
AMK Kraków S.A.

Oferty pracy

Projektant – Technolog

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy Firmą inżynieryjną należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko Projektanta – Technologa.

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji technologicznych
  • praktyczna wiedza techniczna umożliwiająca samodzielne zaprojektowanie instalacji w jednym lub kilku opisanych poniżej zakresach (przykładowo):
  • instalacji ciągów gazów z kotłów energetycznych i/lub urządzeń technologicznych (wraz z zabudową    filtrów tkaninowych, elektrofiltrów, cyklonów, łapaczy iskier, wentylatorów)
  • instalacji przetwarzania odpadów w technologii pirolizy
  • instalacji kondycjonowania gazów technologicznych (instalacje chłodzenia wodnego)
  • instalacji magazynowania i dozowania materiałów sypkich
  • instalacji transportu mechanicznego i/lub pneumatycznego materiałów sypkich
  • instalacji związanych z namiarowaniem wsadów do urządzeń technologicznych (przemysł · metali nieżelaznych; przemysł stalowniczy)
  • instalacji spalania odpadów komunalnych i przemysłowych
  • instalacji technologicznych wytwarzania i podawania zawiesin do procesów technologicznych
  • instalacji odsiarczania i/lub odazotowania gazów
  • Praca indywidualna lub kierowanie małym zespołem projektowym
  • Podział pracy między współpracujących projektantów, komunikacja ze specjalistami z innych branż, sprawdzenia wewnętrzne i zarządzanie rewizjami
  • Konieczność i okazja do wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne (w tym delegacje kilkudniowe)
  • Udział w rozruchach technologicznych

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne, kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji technologicznych
  • Znajomość zagadnień procesowych, rozruchowych
  • Znajomość oprogramowania: Inventor, AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonanie dokumentacji technicznej w tym języku
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu
  • Mile widziana proaktywna postawa oraz inicjatywa
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mobilność (posiadane czynne prawo jazdy kat. B) i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny wymiar czasu pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
  • Możliwość pracy przy bardzo ambitnych i skomplikowanych technologicznie projektach
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Kartę multisport
  • Elastyczny-ruchomy czas pracy
  • Własny duży monitorowany parking, w tym parking dla rowerów

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV  na adres e-mail:  rekrutacja@amk.krakow.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Projektant-Technolog, prowadzonej przez AMK Kraków S.A., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Prosimy o zapoznanie się z informacją – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku, o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2018 poz. 1000).

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMK Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 41, 31-864 Kraków.
2. Inspektorem Ochrony Danych jest P. Bartosz Świekatowski, kontakt email: iod@mostostal.waw.pl
3. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (między innymi : imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa,
(np. wizerunek, zainteresowania), są przetwarzane przez Spółkę AMK na podstawie Pani/Pana zgody załączonej do CV.
4. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
5. Dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji, o jej zakończeniu zostanie Pani/Pan poinformowany e-mailem.
6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
7. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@amk.krakow.pl

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.